הורים ממליצים על דבורה

כשמגיע אלי הורה המבקש עצה, אני רואה בכך הזדמנות לשפר את חייה של משפחה שלמה, ואין דבר המשמח אותי יותר מאשר הורים אשר זוכים לממש בצורה הטובה ביותר את המשימה הגדולה ביותר של חייהם – ההורות.

אתם מוזמנים להתרשם מהחוויות שעברו על לקוחותיי.

“קיבלנו ממך כלים שמלווים אותנו כול יום. והיום פועלים אחרת, עם תחושה של ביטחון. הקשר עם הילדים השתפר יש תחושה טובה מאוד, פחות נכנסת ל”מצבי רוח” יודעת בדיוק מה לעשות ופועלת בנחישות” – מירב לירד.

את הסדנה התחלתי כשאני מנסה לחנך את ילדי בהסברים, וכשלא הלך הרמתי את הקול . רוב הזמן כשהילדים התחילו לבכות ויתרתי ונתתי להם לעשות מה שהם רוצים.
ממך דבורה למדתי בקורס כמה שפחות לדבר, ולפעול אחרת, להיות עקבית. למדתי שכאימא עלי לחשוב על עצמי, מה אני ארגיש כשאצליח. לכבד את המילה שלי, ואת הילדים.
היום אני לא צועקת על הילדים, פועלת באהבה , מתכננת את מה שרוצה להשיג, ויש לי יותר זמן גם לעצמי, הילדים פחות בוכים, מקשיבים לי ומשתפים איתי יותר פעולה.
- ריבקה מוסייב -
לפני הסדנה הילדים בכו על כול דבר, כעסתי בלי סוף, והתסכול מכך שלא מקשיבים לי היה גדול. בסדנה בזכות הגישה של דבורה, נהייתי מודעת להתנהגות שלי ולאמירות שלי. אני מבינה מדוע הילדים מגיבים בכעס, ויודעת מה אני צריכה לעשות אחרת. היום אני שמה לב לדברי ולמעשיי, יודעת לקחת אוויר לפני שאני כועסת, יודעת להבחין בין כעס, ובין אסרטיביות.
בעקבות הסדנה אני יודעת שאני מנהלת ארגון שנקרא “בית” , וכדי להצליח זה מצריך ממני לעבוד, ולתכנן, היום פועלת כדי ליהנות מההורות, ויחד עם הילדים משחקים יותר והופכים כול מטלה למשחק, מה שמיצר הרבה כייף יחד. תודה לך דבורה על הסדנה.
- אורנית צברי -
´דבורה רציתי לומר לך תודה רבה, אני הולכת עם האמירות שלך בראש. לא תמיד הכול קל, לפני הסדנה אחר הצהרים שלנו היה מלא בצרחות בכי אנטגוניזם ,ואני לא ידעתי מה לעשות מלבד להרים קול, לאיים ולהעניש. מאז הסדנה הפסקתי את העונשים את הרמות הקול והאיומים, ובמקומם אימצתי את הגישה שלך דבורה, אני היום מתנהגת באהבה בכבוד ובסבלנות. הרבה יותר רגועה ונינוחה, כשרוצה לשנות הרגל או התנהגות, מתכננת מראש את הפעולות, משתפת את הילדים בשינוי, מכבדת אותם, בקלות מצליחה להתעלם ממצבים שבעבר הייתי מבזבזת עליהם אנרגיה מיותרת. מאז הסדנה האווירה בבית אוירה של כבוד ואהבה.
- מייטל אורי -
דבורה תודה רבה על כול מה שקיבלתי ממך. לפני הסדנה כשביקשתי מהילדים לעשות משהו הכול נעשה בוויכוחים , צעקות ופקודות. האווירה הייתה של לחץ ושל כעס. ולא היה בכלל רצון לשתף פעולה. הילדים התנהגו בדיוק כמו שאני, בכעס, בצעקות.
בסדנה למדתי להבין מדוע כולנו בבית כועסים, , למדתי לשתוק , להקשיב, ובמקום לדבר פשוט לפעול כדי להשיג את מה שרוצה.
היום האווירה בבית השתנתה לגמרי. אני לא חוזרת שוב ושוב על הבקשות, כשמבקשת בודקת אם הילדים פנויים להקשיב, אם מתאים להם עכשיו לעזור, אני מדברת ברוגע, בגובה העיניים,לא כועסת, וגיליתי שגם הילדים מפסיקים לדבר בצעקות, יותר מכבדים זה את זה, הבנות שלי מתייחסות אחת לשנייה בסבלנות ובאהבה. זו הייתה סדנה מעשירה נהניתי , היה כייף לבוא לכול מפגש. תודה
- איילה קורצפלד -
דבורה תודה שהגעת אלינו עד לאופקים. לפני הסדנה התייחסתי לילדים בדרך הקשה, בעונשים בצעקות במריבות, הילדים בכו, צעקו, היה קשה אתם אחר הצהרים. דבורה, למדתי ממך המון. הכלים שלימדת אותנו הצלחתי לתכנן את ההתנהגות והתגובות שלי כך שאני מצליחה ללמד אותם להתאפק, לא לריב, לשחק יחד וליהנות , . אני היום הרבה יותר רגועה, נינוחה, לא פוחדת, לא צועקת, מכבדת את הילדים שלי, ופחות מתעצבנת., תודה רבה לך דבורה.
- אולגה אהרון -
- -
ערב טוב דבורה! רציתי לכתוב לך משוב על הקורס- אז ככה קודם כל ארצה לפתוח באמירת תודה על ההשקעה והתכנים שהכנסת למשפחתנו- השינוי המהותי שקרה חל בתפיסה שלי את תפקיד ההורה. היום אני חושב מעשי, מה הפעולות שעלי לעשות ומה ההשלכות של הפעולות שלי על הילדה שלנו ועל האווירה בבית. אני כבר רואה איך הם משפרים וישפרו אותנו בעתיד בתור הורים החושבים קדימה.
- יאיר רובינשטיין -
היום אני יודע מה לעשות כשאני נתקל בבעיה, אני יודע מה חשוב לי , ובמה אני רוצה להתמקד, וגם אני יודע בדיוק איך לפעול , תודה רבה לך דבורה.
- ביל ליירד -
דבורה עידן המדהימה שמלמדת מנהיגות הורית נתנה לי ייעוץ לגבי הילדים למחרת בבוקר מישהו החליף לי את ילדים לסוג הרבה יותר רגוע, חברותי ומשתף פעולה. עזרת לנו המון המון תודה דבורה!! מחכה לשדרוג הבא!”
- רינת גל אוחיון -
דבורה יקרה רוצה לומר לך תודה רבה. קיבלתי בקורס מדבורה עידן הרבה טיפים לחיים, גיליתי שעלי לכבד את עצמי ואת הרצונות שלי, אני תמיד אחרונה לתת לעצמי, כיוון שתמיד אני ממלאת אחר הרצונות של הילדים שלי, היום אני יודעת שטעיתי וכבר מיישמת, ונותנת מקום גם לעצמי
- Sara Cohen -
דבורה תודה רבה על ההדרכות שלך, בעקבות הקורס אתך עשיתי הרבה שינויים לטובה, בהתחלה רציתי לא להגיע יום אחד, אך לא יכולתי להפסיד אף יום מהקורס.
למדתי ממך המון איך להעריך את עצמי, איך להעריך את הילדים, לכבד את עצמי ואת הילדים שלי, הפסקתי להתרגז ולכעוס בבית, החיים בבית הפכו להיות נעימים , והילדים מקשיבים ועוזרים , כייף גדול.
תודה רבה לך על כול הנתינה שלך
- זהבית מקטובי -
דבורה תודה לך על קורס מעצים. היום אני יותר סמכותית, ומצליחה להקנות לילדים שלי את הערכים החשובים לי. מה שניסיתי הרבה שנים לעשות ולא הצלחתי, קורה עכשיו . למדתי לקחת את הדברים בפרופורציה ולא להילחץ ולא להתעצבן.
- מיטל אמר -
“דבורה, נתת לי הרבה תובנות איך עלי לראות את הילדים שלי, עד הקורס עם דבורה עידן ראיתי רק את הקשיים ולקחתי הכול קשה, ההורות נראתה לי תפקיד קשה , מתברר שהכול יכול להיות אחרת, ואני מודה לך על הכול על התמיכה , על ההקשבה ובעיקר על הכלים והתובנות שבעזרתם ההורות שלי מאוד השתפרה.
- איריס כהן -
דבורה, אני יודע שאמרת בתחילת הקורס שכרגע לא לעשות שינוי בהתנהגות אבל לאחר כל שיעור אנחנו יוצאים עם תובנות חדשות ואני מרגיש שהשינוי נעשה ומרגישים את זה…. היום , בסוף הקורס אני יותר סובלני ויותר סבלי עם הילדים שלי, מביט עליהם מהצד ולא דרך עצמי, וגיליתי שהם קשובים יותר אלי, ואני היום יודע ליהנות איתם ומהם. אני מרגיש כמו פרסומת של לאומי “למה מגיע לי כל הטוב הזה?” תודה רבה
- פיליפ יוסוביץ -
דבורה תודה רבה לך על כול הכלים שלימדת אותנו בקורס. אומרים שכדי למצוא את האיך צריך קודם לדעת את המה, עצם כך שעשינו את החזון של המשפחה שלנו בתחילת הדרך נתן לנו את המה ועכשיו הדרך לאיך לעשות היא יותר ברורה. אנחנו יודעים מהם המטרות שאליהם אנו צועדים. גם בניית תכניות פעולה באמצעות ה GPS לחינוך הילדים עזר לנו מאוד לפעול בביטחון, והיום האווירה בבית השתפרה מאוד
- הילה כוהן -
דבורה, רציתי להגיד לך תודה על ההדרכות המקצועיות שלך , קיבלנו ממך כלים שמלוים אותנו כול יום. והיום פועלים אחרת, עם תחושה של ביטחון. הקשר עם הילדים השתפר יש תחושה טובה מאוד, פחות נכנסת ל”מצבי רוח” יודעת בדיוק מה לעשות ופועלת בנחישות, ולא מאמינה לתוצאות.
- מירב לירד -

זכיתי להיות חברה במועדון ההורים וללמוד מההדרכות של דבורה איך לשנות את הדרך בה אני משפיעה על ילדיי,
ואני יכולה בפה מלא להגיד שהחיים בבית היום “אחרי”, שונים ב 180 מעלות.
בעבר, כל השכמה בבוקר לבית הספר וכל ערב, היו מלווים בצעקות, “קריזה” ועצבים. הרגשתי שבודקים אותי X24 7 ושאני נופלת שוב ושוב. ההתנהגות שלהם – וכמובן גם שלי, רק הפכה קשה יותר ויותר והרגשתי שאני נופלת בבור עמוק בלי תחתית.
בזכות ההדרכות וההנחיות הממוקדות, שהגיעו אלי בזמן אמת , בדיוק כשהייתי הכי נואשת וכעוסה, הבנתי מה הצעדים השגויים שאני עושה,
וכול הדרכה כוונה אותי לדרך הנכונה שיצרה שינוי דרמטי – בכול. בהתנהלות שלי, בהתנהגות של הילדים ובאווירה בבית.
היום, גם כשיש לי קושי, אני יודעת לעצור, לבחון את עצמי, ולעשות שינויים בהתאם.
אני מצליחה לעזור לחברות ולכוון גם אותן, והפרס הגדול מכולם –
החיבור שלי לילדים, טוב מאי פעם, ואני זוכה לשמוע עוד ועוד על עולמם הפנימי ולראות כל אחד ואחת מהם צומח ומתפתח להצלחות חדשות.
ההדרכה של דבורה והזמינות שלה לאתגרים שלי ציידו אותי בתחושה של בטחון , ואני מרגישה היום מצוידת בכלים פרקטיים מצוינים, כדי להיות שם בשבילם כאימא סמכותית מכוונת, תומכת ואוהבת. תודה גדולה דבורה
- מורית רוזן -
לפני הקורס
היו הרבה מאד מריבות בין הילדים בבית. במידה רבה המריבות התישו אותי. הרגשתי שאני שופט ובורר במעגל אינסופי של תלונות. דבורה, את במספר שאלות מנחות הצלחת לסייע לי לפתור את הסוגיה ולהחליט שאני לא בורר במריבות של הילדים. הודעתי את זה לשלושתם והפלא ופלא מאז הם מצליחים לפתור את הדברים בעצמם ובמטה קסם כמות המריבות פחתה פלאים.בנוסף קיבלתי ממך כלים ותוכנית עבודה להקנות הרגלים מועילים יותר לילדים שלי. קיבלתי זווית חדשה להסתכל על חינוך הילדים (ההורה כמדריך) ודרך פעולה להקניית הרגלים חדשים.התהליך שעברתי אתך, דבורה, היה מעצים ומאיר עיניים. למרות שאני עוסק שנים בטיפול באנשים ובהתפתחות אישית ,דבורה, בדרכך הייחודית והמעשית הצלחת לפקוח לי את העיניים לסוגיות ונושאים חשובים מעין כמוהם בהורות, ולסייע לי להכניס שקט ושלווה גדולים יותר בהתנהלות היומיומית שלי גם מול הילדים וגם באופן כללי במשפחה.
- אמיר קוליק -
תודה על המהירות בה מגיעה אלי ההדרכה שלך שעוזרת לי מאוד , מתוך ההדרכה שלך אני רואה כשאני מוותרת לעצמי, וגם שאני נוטה לא לנהל את הדברים.
אבל אני נזכרת בזה כל רגע, וכשאני מתחילה לחשוב על זה אני נזכרת בתכנית שלי, ובזה שאני עכשיו בתפקיד ללמד את הבת שלי להצליח למרות כל הקשיים, ושזה אפשרי, והעיקר שאני אעשה את זה באהבה וביחד אתה.
אני לומדת במועדון , לעמוד אחרי המילים שלי, להתמיד ולעשות דברים שקבעתי, לדבר בקול חלש, והבנות לומדות להקשיב לי, אני לומדת להיות איתן בכיף ובלי מריבות, אני מצליחה לחנך אותם לערכים של שיתוף פעולה, יש לי איתן יותר זמן איכות, ומבינה שעלי לדאוג לגבולות ברורים לעצמי.
- נחמה אימרי טבו -
כמי שמכיר אותך דבורה ומתייעץ עמך בקביעות בנושא הורות, אני רוצה להודות לך על
התכנים ועל המיזם השימושי של מועדון ההורים .
הנני ממליץ בכל פה לכל הורה להירשם לתוכנית זו – אשר ערכה לא יסולא בפז ,
עצותיה המחכימות, והזמינות שלך לתת אותן לכול השאלות שלי סייעו בידי רבות באופן מעשי.
וכמי שמתמחה בעבודה עם תלמידים אני סבור שזו השקעה חכמה וטובה שעה אחת קודם.
בכבוד רב אשר רז. מייסד: בית הספר האינטרנטי הראשון למיומנויות הלמידה.
- אשר רז -
אני אימא לארבעה ילדים. השיחות וההדרכות שקיבלתי מדבורה, סייעו לי
להביא שמחה הביתה, ולגדל ילדים מתוך שמחה,
להסתכל על ההצלחות ולא על הבעיות,
להבין שלכול אחד יש הצרכים שלו, ולתת מענה להם.
להרגיש טוב עם עצמי, להרגיש בטוחה בדרך בה אני מגדלת את הילדים,
והקשר עם הילדים נהיה טוב יותר
- רינת טל -
התובנות המרכזיות שלמדתי מדבורה
שעלי ללמוד להקשיב לילדים שלי ולהוביל אותם למקום שהכי טוב עבורם. למדתי לשחרר את הצורך שלי לשלוט בהם ,ולאפשר להם להיות עצמאים.
למדתי להכין תכנית פעולה בצורה מובנית ונכונה ,להמשיך וליישם עד לקבלת התוצאה. למשל, לגבי הכנת השיעורים של הבן שלי למדתי לבוא ממקום של חוויה וכיף, ואין ספק שזה עזר לנו יחד.
היום אני פחות כועסת ופחות נוזפת בילדים. כול הגישה שלי לילדים השתנתה , והילדים שלי היום יותר קשובים יותר מעשיים ונוצרה אווירה נעימה וכייפית בבית
- מירי טרומן -